Ukrainian Edition

DIGITAL_BOOK_Ukraine Яким чином отримати вищу освіту в Америці безкоштовно?

ЧАСТИНА ПЕРША в якій я розповідаю чому я написав цю книжку і кому її слід прочитати.

Написав я книгу для того щоб проста украінська сім’я дізналася про існування реальної можливості для них – дати можливість своїм дітям отримати освіту в Американському вищому навчальному закладі безкоштовно за певних умов.

У будь-якому нашому (я маю на увазі усю територію СРСР у недалекому минулому) ВУЗі це тепер називається – контрактне навчання або безкоштовне. Ми з дружиною доклали багато зусиль для цього і отримали феноменальний результат – обидві наші доньки отримали університетську освіту в Америці безкоштовно.

Старша – Вікторія закінчила з відзнакою Університет Штату Мейн і отримала звання бакалавра на факультеті “мікробіології та біохімії”, а молодша – Аліса, закінчила з відзнакою Північно-Східний Бостонський університет і отримала звання бакалавра за спеціальністю “міжнародний бізнес”.

Я підрахував що за вісім років нвчання, за ці дві вищих освіти наших доньок нам треба було б сплатити трохи менше чверті мільйона доларів. У нашому випадку навчання вийшло безкоштовне …

Це стало можливим завдяки зусиллям з нашого боку як батьків – ми дізналися що і як потрібно зробити, а також і дівчат, від яких вимагалося завзяте вивчення англійської, усіх предметів у школі та відвідування тренувань у спортивному клубі Запорізького Трансформаторного заводу (ЗТЗ), що матеріалізувалося в дві повних атлетичних стипендії на навчання у Вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки.

Всі зусилля які ми робили були не марні, хоча ніхто з нашого найблищого оточення, я маю на увазі друзів, товаришів по службі, знайомих та навіть батьки – всі вважали нас мрійниками і відірваними від реальності фантазерами. Пам’ятайте – це був 1997 рік.

Таким чином ми підійшли до відповіді на питання чому я написав цю книгу: якщо ми це могли зробити, то теж саме можете зробити і ви, базуючись на ретельному описі нашого процесу та досвіду.

Якщо Ви вважаєте що можливість отримання освіти за кордоном це те що Ви бажаєте дати вашим дітям, то вам дійсно варто прочитати цю книгу.

|| Comments

    By Ira on March 19, 2015

    Смотрю ютуб, узнала про Вашу книгу, очень хочу прочитать. СПАСИБО! Я из Киева!

Leave a Reply